نتایج جستجو برای عبارت :

ابوهاشم کوفی معمار تفکرات انحرافی صوفیه

به بهانه روز معمار ...به نظر من معمار تعریف مشخصی نداره و کاملا نسبیه ...معمار باید #جامعه_شناسی بداندمعمار باید #هنر بداندمعمار باید #مهندسی بداندمعمار باید #فلسفه بداندمعمار باید #تاریخ بداندمعمار باید #تکنولوژی بداندو در نهایت معمار باید #معماری هم بداندحتما شما تعداد "بداند " های دیگری هم می توانید اضافه کنید ... این بداند ها باید برای همه کسانی که می خواهند وارد این رشته شوند درست معرفی شود ... به نظر من معماری رشته دانشگاهی و شغل نیست ... بل
رهپویان هدایت: یکی
از راه های شناخت ماهیت فرقه های تصوف ، شناختن موسسین و بیان تفکرات و عقاید آنها
می باشد که این دیوار کج از کجا شروع شده و معمار اولیه چه کسی است که این خشت را
چگونه گذاشته است .

بنابر
نقل منابع تاریخی معتبر اولین کسی که می توان موسس فرقه تصوف نامید شخصی به نام
ابوهاشم کوفی است .

نامش
عثمان بن شریک کوفی است و به ابوهاشم کوفی صوفی، شهرت دارد .
ایشان  صوفی مشهور قرن دوم هجری قمری است و آباء و اجداد او از ساکنین
کوفه بودند . مؤلفا
اگر قصد دارید در آینده معمار شوید هم اکنون به شما هشدار میدهم که خواب شب را فراموش کنید... لازمه معمار شدن نخوابیدن است. اگر میخواهید یک معمار موفق باشید باید بدانید که راهی ست راه عشق که هیچش کناره نیست. این رو درحد اتمام حجت بدونید.

ادامه مطلب
اگر قصد دارید در آینده معمار شوید هم اکنون به شما هشدار میدهم که خواب شب را فراموش کنید... لازمه معمار شدن نخوابیدن است. اگر میخواهید یک معمار موفق باشید باید بدانید که راهی ست راه عشق که هیچش کناره نیست. این رو درحد اتمام حجت بدونید.

ادامه مطلب
در احکام و وظایف فقهی، "دقت های عقلی" را باید لِه‌و‌لَوَرده کرد. با مسائل فقهی باید خیلی عرفی و عامیانه برخورد کرد و الا دقت‌های عقلی منجر به وسواس و حرج و غفلت از حضور و توجه میشود؛ یُریدُ اللّه بکم الیُسر و لا یُرید بکم العُسر...تفکرات داعشی!چهره معصومانه کودک نجات یافته از دست داعش، حاکی از دو احساس است:یک. حزن و ترس گرفتاری در دست داعش؛دو. خوشحالی و نشاط آزادی از دست داعش.ای عزیز! انسان هم اگر مدتی گرفتار تفکرات داعشی و متحجرانه و خُشک یا ت
 ابوهاشم گوید خدمت حضرت رضا ع بودم و از عقل و ادب گفتگو میکردیم حضرت فرمود ای ابو هاشم.عقل مو هبت خدا است وادب با رنج و سختی بدست اید پس  کسیکه در کسب ادب زحمت کشد انرا بدست ارد و کسیکه در کسب عقل  رنج برد بر نادانی خویش افزاید 
⭕️ هرچند موضع‌گیری‌های امثال خانم #فائزه_هاشمی بیشتر برای "دیده شدن" است اما کاش اکنون که در مصاحبه با #یورو_نیوز، تفکرات جمهوری اسلامی نسبت به #زنان را از جنس "تفکرات داعشی" خوانده‌اند، دقیقاً می‌فرمودند که کدام "زن" در یک نظام با تفکرات داعشی میتواند نماینده‌ی مردم، مدیر مسئول روزنامه، رئیس فدراسیون ورزش زنان و استاد دانشگاه شود و اینچنین آزادانه نیز علیه همان نظام مصاحبه و تبلیغ کند؟! /مهدی قاسم‌زاده
میگویند چند صد سال پیش، در اصفهان مسجدی می ساختند. روز قبل از افتتاح مسجد، کارگرها و معماران جمع شده بودند و آخرین خرده کاری ها را انجام می دادند.پیرزنی از آنجا رد می شد وقتی مسجد را دید به یکی از کارگران گفت: «فکر کنم یکی از مناره ها کمی کجه!»کارگرها خندیدند. اما معمار که این حرف را شنید، سریع گفت: «چوب بیاورید! کارگر بیاورید! چوب را به مناره تکیه بدهید. فشار بدهید.»
ادامه مطلب
میگویند چند صد سال پیش، در اصفهان مسجدی می ساختند. روز قبل از افتتاح مسجد، کارگرها و معماران جمع شده بودند و آخرین خرده کاری ها را انجام می دادند.پیرزنی از آنجا رد می شد وقتی مسجد را دید به یکی از کارگران گفت: «فکر کنم یکی از مناره ها کمی کجه!»کارگرها خندیدند. اما معمار که این حرف را شنید، سریع گفت: «چوب بیاورید! کارگر بیاورید! چوب را به مناره تکیه بدهید. فشار بدهید.»

ادامه مطلب
پاورپوینت آنالیز و تحلیل ویلا Learning from Venturi / ELASTICOSPA + 3 فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: PPTتعداد صفحات: 52حجم فایل: 9453قیمت: 25000 تومانبخشی از متن:توضیحات:فایل پاورپوینت آنالیز و تحلیل ویلا Learning from Venturi / ELASTICOSPA + 3، در حجم 52 اسلاید قابل ویرایش حهت ارائه کلاسی دانشجویان رشته معماری.بخشی از متن:معمارانELASTICOSPA + 3محلPolcenigo، ایتالیامساحت200.0 متر مربعسال پروژه2012عوامل موثر در شکل گیری طرح1- خواسته های کارفرماخانه ای در دامنه های کوه آلپ با نمای زیبا و م
بگذارید نگاهی بیندازیم به برخی از ابزارهای اساسی یک معمار
ابزار طراحی
طراحی، یکی از اصلی ترین مراحل استودیوهای معماری است. طراحی، به دو روش دستی و رایانه ای انجام می گیرد. هر دو روش طراحی، کاملا از هم جدا هستند؛ از این رو، ابزارهای آن ها نیز متفاوت هستند. طراحی دستی، شامل تجهیزات ثابت تخصصی، مانند میادین تنظیم، میله‌های موازی، قطب‌نما، ابزارهای منحنی و مهم‌تر از همه یک میز یا تخته برای طراحی است.
از طرف دیگر، طراحی رایانه ای، شامل برنامه
قسمت اول از مطالب سلسله وار ماهیت طراحی صنعتیسعی می کنم مطلب را کوتاه و مفید بنویسم. تا برای همه عزیزان قابل استفاده باشد.️یک جورایی فرق بین طراحی صنعتی و یک مهندس مکانیک یا نقشه کش مشابه تفاوت یک معمار و مهندس عمران است. مهندس ها بیشتر فکر محاسبات، هندسه و کمیت هستند اما معمار و طراح صنعتی بیشتر به کیفیت ها فکر می کنند.️ سطحی ترین سطح کیفیت ظاهر زیباست. اما این پوسته ی کار یک طراح صنعتی است. چنانکه معمار کاردرست هم فقط ظاهر ساختمان را زیبا ن
 کلینی با سند خود از ابوهاشم جعفری نقل می‏کند که گفت:
به خدمت امام علی النقی علیه‏ السلام رسیدم، یکی از کودکانش آمد و گلی به امام داد، حضرت آن را بوسید و بر چشمش نهاد و سپس به من داد و فرمود: اباهاشم! هر که گلی یا شاخه‏ ای از ریحان بگیرد و آن را ببوسد و بر چشم نهد سپس بر محمد و آل او صلوات بفرستد، خداوند به شمار ریگ‏ های کوه عالج برایش حسنه می‏نویسد و به شمار آن گناهانش را پاک می‏کند.
کافی جلد 6 صفحه 525 حدیث 5
ستار پینه دوز یکی از شخصیت های اصلی رمان کلیدر نوشته محمود دولت آبادی است.پینه دوزی که  پیامبروار ناگهان کنار گلمحمد کلمیشی قهرمان داستان ظاهر میشود و به نوعی نقش عقل منفصل گلمحمد را ایفا می کند.  ستار توده ای است و تفکرات چپ دارد...گلمحمد واگویه های خود را، دلگویه های خود را با ستار درمیان میگذارد و ستار خواه ناخواه، تفکرات و مجاهدت های گلمحمد را  تئوریزه  می کند.هر مجاهدی، هر گلمحمدی، هر عصیانگری، هر آدمی ستاری پیش خود نیاز دارد. ستاری که
معمولا با اسم آوینی تنها مستند روایت فتح و صدای خوش آهنگ او به ذهن متبادر میشود. با این اوصاف باید سید اهل دوربین یا صدا نام میگرفت، اما چرا سید شهیدان اهل قلم؟ مگر اوینی چه قلمی داشت؟ یا بهتر بگویم، چه تفکری؟ انسانی میتواند بنویسد که فکری پشت قلمش باشد و الا جز خزعبلات چیزی تحویل مخاطب نمیدهد. 
چیزی که در این کتاب خواندم تنها قطره ای بود از انچه آوینی در سر داشت. قلم روان و ساده و همه فهم اقای یامین پور این فرصت را به راحتی به مخاطب میدهد تا بخ
2503 - «مریم معمار صادقی» مدیر بهائی موسسه براندازی توانا که پیشتر اعتراف کرده بود سالانه صدها هزار دلار از دولت آمریکا پول می‌گیرد، از حمله نظامی به ایران حمایت نمود و گفت: “وقتی ما نمی‌توانیم با حکومت مبارزه کنیم، این وظیفه دیگران است که با حکومت مبارزه کنند، حتی اگر منجر به جنگ شود!”لینک کوتاه منبع: yon.ir/mzdr128
دانلود فایل اصلی
یکی از ویژگی های اصلی مجموعه دارک آفیس این است که , شما برای یادگیری هر نرم افزار فقط یک بار هزینه می کنید. پکیج آموزش ویری که به صورت پروژه محور می باشد هم از این امر مستثنا نمی باشد.
دوره رئالیسم دوره آموزش محور و پروژه محور ویری بوده که هر شخصی می تواند در مدت کوتاه با این آموزش به رندرهای رئال دست پیدا کند.
مسئله این نیست که خرید آموزش چقدر گرون تموم می شه ، مسئله اینه که اگر آموزش نبینی چقدر برات گرون تموم می شه !
برای یک معمار همیشه پیدا
این تفکرات از نظر شما و یا هر کس دیگری قطعا وحشیانه است. گاهی که با خودم خلوت می کردم، از خودم بابت این تفکرات گاه گاهی خجالت می کشیدم؛ مثلا من خودم را آزاد اندیش می دانستم و خودم را نباید در قید و بند تحجر و افکار متحجرانه قرار بدهم. اما چه می شود کرد که در این زمانه آدم های زیادی دیدیم و البته خواهیم دید که ژست روشنفکری به خود می گیرند و جز افکار شیطانی و وحشیانه و یا حیوانی چیزی در بساط ندارند اما چون این افکار را با شکل و شمایل فلسفه و شبه آن م

تفکرات نه چندان صحیح درباره سئو سایت
تفکرات نه چندان صحیح درباره سئو سایت
سئوی سایت و رتبه گیری در نتایج گوگل، بخش عظیمی از فعالیت‌های بازاریابی دیجیتال را تشکیل می‌دهد. با توجه به بروزرسانی دائم الگوریتم موتورهای جستجوگر و البته افزایش آگاهی مخاطبان، استراتژی‌های راهبردی نیز مدام در حال تغییر بوده و بازاریابان دیجیتال حرفه‌ای به خوبی می‌دانند که روش های قدیمی و بدون بروزرسانی، برای رقابت در این فضا، کارساز نیست. مهم ترین نکته‌ای
بسیاری از افراد، طراح دکوراسیون داخلی و طراح داخلی را  هم معنی می دانند؛ اما باید گفت که این دو تفاوت بسیاری با هم دارند.
همانطور که اشاره شد، طراح دکوراسیون داخلی، گروهی از افراد می باشند که وظیفه ترکیب و چیدمان وسایل منزل (از جمله کاغذ دیواری، رنگ ساخنمان، انواع مبل، لوستر ها، تابلوها، فرش ها، و سایر لوازم تزئینی و دکوری)؛ متناسب با درخواست مشتری و سلایق او را دارد. اما طراح داخلی کیست؟ طراح داخلی در واقع کسی است که شکل و فرم داخلی ساختما
یکی از رشته های جذاب گروه ریاضی که بسیاری از افراد علاقمند به تحصیل در این رشته هستند، مهندسی معماری است. زیرا معماری یک هنر است و مباحث درسی این رشته ترکیبی از فن و هنر است. مواردی که برای تبدیل فرد به یک معمار خوب نیاز است شامل کمی ذوق هنری، قدرت خلق یک اثر نو، تخیل قوی و روحیه کار گروهی می باشد. مهندس در لغت به معنای هندسه دان است و به فردی می گویند که با هندسه و مباحث هندسی سر و کار دارد و معمار هنرمندی ست که به کمک مباحث هندسی بنایی می ساز
طراحی ساختمان به چه معناست؟در طراحی ساختمان شخصی به نام معمار در کشیدن نقشه پلان ساختمان آموزش دیده است و در طراحی و نظارت در ساختمان نیز مهارت دارد. اما طراحی در ساختمان به طور کلی و وسیع بر پایه ی نامه های معمارانه، تکنیکی و مهندسی برمی گردد.
اکثر پروژه های ساختمانی به سرویس های طراح نیازمند هستند که معمولا یک مهندس ساخت یا یک معمار که مدرک داشته باشد، این کار را انجام می دهد.
در پروژه های ساده و کوچک تر معمولا به یک فرد دارای مدرک و حرفه ای
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
شهر باستانی نائین،شهری به قدمت تاریخ
به اعتقاد عده ای ،این شهر نوآئین بود،چرا که کوروش وقتی قوم یهود را از اسارت بخت‌النصر آزادساخت ،عده ای یهودیان به همراه کوروش وارد ایران شدند،اینان کوروش را مسیح موعود و نجات دهنده قوم یهود میدانستند،ودر منطقه استخر مستقر شدند و شهری را بنیان نهادند که چون آئینشان با آئین ایرانیان متفاوت بود به عنوان شهر نوآئین خوانده شد و به مرور گذشت قرن ها
#مهدی_ندایی#آهنگساز#تنظیم_کننده#مجسمه_ساز#معمار#خواننده_پاپ#مربی_ورزش
#Mehdi_Nedaei#Composer#Arrangment#Sculptor#Architect#pop_singer#Sports_coach 
Telegram Channel
MehdiMusicOfficial
#مهدی_ندایی#آهنگساز#تنظیم_کننده#مجسمه_ساز#معمار#خواننده_پاپ#مربی_ورزش
#Mehdi_Nedaei#Composer#Arrangment#Sculptor#Architect#pop_singer#Sports_coach 
Telegram Channel
MehdiMusicOfficial
مشکلی وجود داره توو زندگیم که نمی‌دونم چطوری می‌شه حلش کرد. و ذهنم خیلی درگیرش شده. از طرفی، درگیر خودم و تفکرات خطرناکم هم هستم و سعی می‌کنم درست بشم.
احساس می‌کنم در برهه حساس کنونی مثل خر توو گل موندم و‌ نه راه پیش دارم نه راه پس. 
NAQIBMEMAR GROUP
NAQIBARCHITECT   &     NAQIBVILLA
گروه ساختمان و تاسیسات نقیب معمار
مشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، تجهیز و اجرای کامل پروژه های
ویلا ، باغ ویلا ، ویلاهای لوکس 
در ایران و کشورهای همجوار 
خدمات ما :
معماری محوطه لنداسکیپ ، معماری داخلی
دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون محوطه 
فضای سبز : طبیعی ، مصنوعی - روف گاردن
استخر ، آبنما ، جکوزی ، حمام سنتی  
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک
گروه نقیب معمار چه خدماتی درزمینه‌ی بازسازی ساختمان و تع
بین همه این شلوغی ها، نا امنی ها و تفکرات مختلف و وحشیگری ها، من دلم تورو میخاد. تو میشدی آغوش امن و پناهگاه برای من و من مثل همیشه سکوت میکردم و ب تخلیل ها و حرفات گوش میدادم. بودن تو بسه برام. من الان کاشان گیر افتادم و تو ... . و خاطراتمون داره منو میکشه...
یادمان پایتخت جدید قزاقستان
لرد نورمن فوستر (Norman Foster) معمار 70 ساله، تا به حال خالق آثاری جسورانه در مقیاس جهانی، از برج پر سرو صدای خیار شوری (Gherkin) در لندن گرفته تا فرودگاه جدید پکن (بزرگترین محوطه ساختمانی حال حاظر جهان)، بوده است؛ وی همچنین طراح بلند ترین برج جهان _ که هرگز ساخته نشد _ نیز هست.... اما هیچکدام از آثار گذشته فوستر قابل مقایسه با اثر اخیر وی در پایتخت جدید قزاقستان نیستند...، شاید چون تا به حال چنین سفارش عظیمی به معمار کهنه کار دا

«ابوهاشم جعفری می گوید: در محضر امام جواد علیه السلام بودیم، صحبت از سفیانی شد و این جمله بازگو شد که: «امر سفیانی از حتمیات است»، به خدمت امام جواد علیه السلام گفتم: «آیا ممکن است در مورد یک امر حتمی نیز برای خدای تبارک و تعالی بدا حاصل شود؟ فرمود: آری. گفتم: می ترسیم در مورد قائم (علیه السلام) نیز برای خداوند بدا حاصل شود! فرمود:«القائم من المیعاد و الله لا یخلف المیعاد».«ظهور قائم (عجل الله فرجه) میعاد است (یعنی: خداوند توسط پیامبر اکرم صلی
در این پست از سایت معمار گلد برای شما سوالات کنکور ارشد معماری ۹۸ به همراه پاسخنامه را قرار داده‌ایم.
همچنین
داوطلبین این کنکور میتوانند از طریق بخش کامنت های سایت به تبادل اطلاعات
بپردازند . به محض انتشار سوالات کنکور کارشناسی ارشد معماری ۱۳۹۸ آنها را
برای شما در سایت قرار میدهیم. برای
دانلود رایگان سوالات کنکور کارشناسی ارشد معماری ۹۸ به همراه پاسخنامه و
مشاهده توضیحات بیشتر در خصوص کنکور کارشناسی ارشد معماری ۱۳۹۸ در ادامه
مطلب با م
مرز باریکیست بین گستاخ بودن و صراحت کلام، مرز باریکی بین عشق و نفرت و مرزی بین دروغ و محافظه کار بودن... گاه نمیفهمیم که با یک کلام چطور یکی را آنقدر میرنجانیم که هرچه هست و نیست به یک ثانیه از دست میرود.. باید مراقب همه چیز بود...مراقب حرف زدن ها، مراقب عشق ها، مراقب مهربانی ها...
در حالی که زیر نور غروب، قهوه‌ سوخته‌ی بعدازظهر را به هم می‌زد به آینده فکر کرد، و به آینده‌ای که در پی گذشته آمده بود. او نمی‌دانست که مقدر شده است معمار سلول زندان خودش باشد، نمی‌دانست که اسب تک شاخ رویاهاش در پشت نقاب تصویری به جز یک کرگدن خسته ندارد.
#حدیث_مهدوی
امام جواد(ع)

«ابوهاشم جعفری می گوید: در محضر امام جواد علیه السلام بودیم، صحبت از سفیانی شد و این جمله بازگو شد که: «امر سفیانی از حتمیات است»، به خدمت امام جواد علیه السلام گفتم: «آیا ممکن است در مورد یک امر حتمی نیز برای خدای تبارک و تعالی بدا حاصل شود؟ فرمود: آری. گفتم: می ترسیم در مورد قائم (علیه السلام) نیز برای خداوند بدا حاصل شود! فرمود:«القائم من المیعاد و الله لا یخلف المیعاد».«ظهور قائم (عجل الله فرجه) میعاد است (یعنی: خداوند
معماران چگونه می توانند هوشمندی ساختمان خود را کنترل کنند؟
در مورد ساختمان های جدید و مواردی که تازه ساخته می شود، معماران رابط اصلی برای صاحب ساختمان ها خواهند بود. این معمار است که برنامه را توسعه می دهد و تیم طراحی را کنار هم جمع می کند. همه این ها برای موفقیت کلی پروژه ضروری هستند. با چنین نقش مهمی که معمار دارد، این فرد تاثیر زیادی بر روی هوشمند بودن خانه ها خواهد داشت. قطعا معمار خیلی خوب می داند که کنترل، مانیتورینگ و سیستم های اتوماس
آیا تا به حال چیزی در مورد بحران سی سالگیشنیده‌اید؟ در سنین سی سالگی تفکرات و احساسات جدیدی را تجربه می‌کنید که تا پیش از آن دغدغه‌ای برای آن‌ها نداشته و یا زیاد به آن‌ها فکر نمی‌کردید؛ تفکرات و احساساتی مانند سردرگمی، ابهام، تردید، افسردگی یا احساس پوچی به سراغ تان می‌آید. البته عده‌ای هم با آرامش بحران سی سالگی را پشت سر می‌گذارند، اگر باور داشته باشید که در زندگی انتخاب‌های صحیحی داشتید و به یک ثبات نسبی رسیدید و اوضاعتان رو به را
دلنوشته های بهنام زرگر رامهرمزی:ماهمگان سیاه لشکر این قافله ایم!آنانی که باید بروند خواهند رفت چرا که صندلی ریاست رابا سیاست ارث اجدادیشان کرده اند .....ودرآخرتنهاما میمانیم باهمان تفکرات احمقانه ویک دنیا خرافاتِ احمقانه تر از تفکراتمان...۱۲۷/Behnamzargar
NAQIBMEMAR GROUP
NAQIBARCHITECT & NAQIBVILLA
خدمات ما :
سرسبزتر از همیشه با خدمات طراحی و اجرا فضای سبز ، محوطه سازی و روف

نکات مهم: چگونه معمار موفقی شویم
برای فارغ التحصیلان جدید و معماران جوان، جای پا پیدا کردن در دنیای معماری می تواند یک مسأله باشد. این سوال که چگونه معمار موفقی شویم در ذهن آن ها وجود دارد. این حرفه ممکن است پر از چالش های مختلف و با موفقیت ها و شکست هایی همراه باشد. در این نوشته چندین نکته پیرامون موفقیت معماران جوان ارائه شده است. توجه به نکات زیر به موفقیت معماران جوان کمک می کند:

خود را ضروری جلوه دهید
اگر می خواهید احترام و نحسین همکا
آرشیتکت
مساله مورد بحث ، عدم شناخت کافی نسبت به معماری در جامعه حرفه ای بود.
مهندسین عزیز عمران ، برق و مکانیک که در تعامل مستقیم با معماری هستند غالبا درک صحیحی از این رشته ندارند …
گاها این عدم شناخت به بحثهایی که در مقیاس حرفه ای بی ارزشند مثل اینکه معماری مهندسی هست یا نه ختم میشود …
در جایی از نوشته به معانی واژه های مهندس ، معمار ، Engineer و آرشیتکت نیاز پیدا کردم.
فکر میکنم تنها اشاره ای به ریشه واژه ها مطلب را روشن کند :
۱-ریشه و معنا و تعر
NAQIBMEMAR GROUP
NAQIBARCHITECT   &     NAQIBVILLAگروه ساختمان و تاسیسات نقیب معمارمشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، تجهیز و اجرای کامل پروژه هایویلا ، باغ ویلا ، ویلاهای لوکس در ایران و کشورهای همجوار خدمات ما :معماری محوطه لنداسکیپ ، معماری داخلیدکوراسیون داخلی ، دکوراسیون محوطه فضای سبز : طبیعی ، مصنوعی - روف گاردناستخر ، آبنما ، جکوزی ، حمام سنتی  سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک
مهم‌ترین مزیت ساخت ویلا نسبت به خرید آن ، این است که شما می‌توان
بخشی از چیزهای که باید درباره ی عشق میفهمیدم امروز من بعد از دیدن 500 Days of Summer یه جوری از لحاظ تفکارات قبلیم کاملم کرد  ولی هنوز خامه این بود . 
وقتی که یک فرد وارد رابطه با یک جنس مخالف میشه اویل رابطه به عنوان دوست هستن  میگن میخندن و حرف میزنن ، رفته رفته این رابطه عمیق تر میشه و ممکنه به هم آغوشی هم کشیده بشه  و در این همین رابطه که در جریان هستن یه سری تفکرات شکل میگره . تفکراتی که ساخته ذهن هر کدوم از ما میشه و تواقعاتی که ممکنه توی بستر زمان

در این بلاگ میخواهم از نظرات، تفکرات و ایده ها و مطالب مورد علاقه ام بگویم.
حرف دلم را مینویسم تا بخوانید. نوشته برای خوانده شدن است و نویسنده عاشق خوانندگانش.
گاهی نوشتن بهتر از خواندن تو را راهنمایی میکند و گاهی نوشتن بیشتر از گریه کردن تو را خالی. پس می نویسم و شما را به نوشتن توصیه می کنم.
قرار است اینجا چیز هایی برای خواندن و اندیشیدن بنویسم.
NAQIBMEMAR GROUP
خدمات ما :
معماری محوطه ، معماری داخلی
مراحل پروژه ساخت ویلا در گروه ساختمان و تاسیسات نقیب معمار :
1- آنالی
⚠️ آشنایی با تفکرات پلید نیچه!
(قسمت دوم )
2️⃣ #نیچه_و_نژاد_پرستی :
اگر کتابهای نیچه را مطالعه کرده باشید می دانید که نیچه بارها از این عبارت استفاده کرده است "نژاد برتر "  که جهت رعایت اختصار دو نمونه را می آوریم: 
نیچه: یهودیان ناب ترین نژاد در اروپا هستند!
"هنوز به هیچ آلمانی بر نخورده ام که نظر خوشی به یهودیان داشته باشد ..."اجازه ندهید هیچ یهودی تازه ای وارد شود ،بخصوص دروازه های شرق را ببندید (دروازه های اتریش راهم ) "این است فرمان غریزه ی مل
چند سال پیش فیلم Nocturnal Animals رو دیده بودم اما خیلی ازش خوشم نیومده بود و فکر کنم که اصلا با دقت هم نگاهش نکرده بودم. انقدر خوشم نیومده بود که یادمه بعد از تموم شدنش پاکش هم کردم. 
چند وقتی بود اسم فیلمش رو چند جا دیدم و دیدم که ازش تعریف میکنن.
این اتفاق قبلا هم برام افتاده بود البته راجع به کتاب. که کتابی رو قبلا خونده باشم و خوشم نیومده باشه و دوباره بخونم و خیلی چیزهای بیشتری ازش بفهمم و دوستش داشته باشم. یا با خودم بگم اون زمانی که خوندم زود بو
نمیدونم چرا بعضی از ما به خاطر کار بعضی از آدم ها، تفکرات مون در مورد جنس مخالف کاملا بد بین میشیم، جنس مخالف یه دیو دو سره که فقط به فکر منافع خودشه، من میخوام به عنوان یه دختر یه سری از این خرابی ذهن شما در مورد دختره ها کم کنم.
 این چیزهایی که من میخوام بگم نمیگم همه ولی حدقل هشتاد درصد دخترها این شکلی هستند دیگه شما ها باید عاقل باشید که سراغ اون 20 درصد نرید:
مورد اول، بعضی از پسرها میگن توقع دخترها بالاست، من یه دخترم و درسته توقع من خیلی با
هیچوقت از واقعیت ها و علایقتان خجالت نکشیداگر فیلم هندی را دوست داریداگر کتونی را به پاشنه بلند ترجیح میدهیداگر عکس هایتان همیشه با روسری استاگر مهمانی هایتان با سلام و صلوات استاگر در خانه تان تفکرات اروپایی نیستاگر خانواده تان لاکچری نیستنداگر پدر و مادرتان معمولی انداگر نام برندهای معروف را از حفظ نیستیداگر مارک پوش نیستید.
ادامه مطلب
آقا(؟)ی آشنا...
شما با گلشیفته فراهانی دیده شدید، با اصغر فرهادی صداتون رو به دنیا رسوندید...
اون وقت فکر کردید ما با گاندو گنده نمی‌شویم؟! ما گنده بوده‌ایم. اتفاقا رو دست همه گنده‌هاتون، تو همه عرصه‌ها هم بلند شدیم.
مدیونی اگر فکر کنی کسی به جز همین گنده‌ها، گاندو رو ساختن و اصلا گاندو رو رقم زدن...!
ما گنده‌ایم... بیشتر حواست رو جمع کن که گاندوی بعدی رو رقم نزنی، چون شکارچیان گاندو گنده‌تر از تفکرات و تخیلات تو هستند و «داستان گاندو ادامه دا
" و موجب می شود که مردان از تن دادن به ازدواج بترسند، حال آن که سعادت جنس زن در کل بر پایه ی این پیمان استوار است!"

+حوصله نداشتم کل متن کتاب رو بنویسم ولی فک کنم مفهوم رو برسونه همین تیکه ش! نمیفهمم! چرا انقدر بی منطق شد یهو نویسنده؟ سعادت زن بر ازدواجه! زن نیازای زیادی داره ولی مرد فقط نیاز جنسی داره! من هیچکدوم ازینا رو قبول ندارم! احمقانه ست. همه ی این تفکرات و مرز چیدنایی که میبینم حتی خود بعضی  دخترا هم قبولش کردن ، احمقانه ست. کاش حداقل توج
روز اول چالش رو با دو رویکرد میتونم توصیف کنمرویکرد عادلانه و کمال گرایانه از دیدگاه کمال گرایانه درواقع هیچ دست اوردی نداشتم چون حتی ابتدای روزم با نقص شروع شداز دیدگاه عادلانه چهارساعت تلاش کردم حتی با وجود نقص و ضربه های سنگینش.اشتباهم خیلی زیاد مربوط میشه به
زیاد خوابیدن
و استفاده زیاد از گوشی
و زود خسته شدن و
بیش از اندازه تفکرات کمالگرایانه داشتن!
چند سال پیش فیلم Nocturnal Animals رو دیده بودم اما خیلی ازش خوشم نیومده بود و فکر کنم که اصلا با دقت هم نگاهش نکرده بودم. انقدر خوشم نیومده بود که یادمه بعد از تموم شدنش پاکش هم کردم. 
چند وقتی بود اسم فیلمش رو چند جا دیدم و دیدم که ازش تعریف میکنن.
این اتفاق قبلا هم برام افتاده بود البته راجع به کتاب. که کتابی رو قبلا خونده باشم و خوشم نیومده باشه و دوباره بخونم و خیلی چیزهای بیشتری ازش بفهمم و دوستش داشته باشم. یا با خودم بگم اون زمانی که خوندم زود بو
امشب در پاکت می نویسم:
قرارِ من این نبود، که آکنده شوم در خود ...
رویای من، در بی کمالی این روزهای خودم دفن شده، لبریز از افکاری شده ام که نمی توان به آنها نقش داد ...
مانند یک سناریوی بی هویت ...
تمامیت من یک "فرد" است و انگار ذهنم هزاران هزار انسانِ گرفتار ...
دقایقی پیر و ثانیه ای جوان، ناگهان معمار و بی هوا یک به بن بست رسیده ی بی خواب ...
به نظر شروع یک بحران جدید را تجربه خواهم کرد، "بحران معنا"
که به مثابه ی تجربه ی "فلسفه ی هیچ" است ...

"امیرمحمدحسی
⚠️آشنایی با تفکرات پلید نیچه !
(قسمت اول )
1️⃣ نیچه و زنان:
خلقت زن دومین اشتباه خدا بود
Woman was the second mistake of God
زنان مانند مار هستند (گمراه کننده اند)
Woman at bottom is a serpent
منشاء هر شر و بدی در دنیا زنان هستند
 from woman comes every evil in the world
the Anti christ ,chapter 48
--------------------------------------------
نیچه جز یک بار که مراجعه ای تلخ به یک فاحشه خانه داشت به طور کامل از زنان پرهیز می کرد . 
کتاب فیلسوفان بدکردار،صفحه ی 99 ،ترجمه ی احسان شاه قاسمی  
 negel Rodgers and Mel Thampson,philsophers Behaving Badly ,
⚠️آشنایی با تفکرات پلید نیچه !
(قسمت اول )
1️⃣ نیچه و زنان:
خلقت زن دومین اشتباه خدا بود
Woman was the second mistake of God
زنان مانند مار هستند (گمراه کننده اند)
Woman at bottom is a serpent
منشاء هر شر و بدی در دنیا زنان هستند
 from woman comes every evil in the world
the Anti christ ,chapter 48
--------------------------------------------
نیچه جز یک بار که مراجعه ای تلخ به یک فاحشه خانه داشت به طور کامل از زنان پرهیز می کرد . 
کتاب فیلسوفان بدکردار،صفحه ی 99 ،ترجمه ی احسان شاه قاسمی  
 negel Rodgers and Mel Thampson,philsophers Behaving Badly ,
شما می‌توانید با انتخاب یک معمار خوب و لایق کار بازسازی ساختمان تان را با خیال آسوده به اتمام برسانید. معماران و طراحان با تجربه تمام گزینه‌ های مورد نیاز برای اطمینان از مقاومت مصالح را در نظر می‌ گیرند تا در کنار صرفه‌ جویی در مواد و مصالح، پول، انرژی و وقت شما هم هدر نرود و همچنین در طولانی‌ مدت امنیت شما را تضمین می‌ کنند. چنانچه شما قصد ندارید فقط یک قسمت کوچک از منزلتان را تغییر دهید، قطعا برای بازسازی ساختمان به صورت حرفه‌ ای به یک
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
شما هم حتما ضرب المثل به گوشتون خورده و کم و بیش در گفتگوهاتون ازش به تناسب استفاده کردین
فرهنگ و ادبیات فارسی آمیخته با پند و اندرزها و ضرب المثل هایی هست که نمیشه به راحتی از کنارشون گذشت!
برخی از این نکات ادبی دارای پشتوانه اخلاقی هست و برخی دیگر (شاید به دلایلی از جمله: ورود فرهنگ غرب و تزریق تفکرات غربی) از هرگونه معیارهای اخلاقی تهی هست.
ادامه مطلب

اثرات عجیب دعا و نفرین!
وقتی برای کسی از ته قلب آرزوی موفقیت شادی و سلامتی می کنید، امواج نامرئی تفکرات و انرژی شما تشخیص نمی دهد که این آرزو متوجه دیگریست. این موج نیک خواهی ابتدا خود شما را سرشار از ماهیت خویش می کنددر حالت دعا تمامی قوای معنوی، سلول های مغز و حتی سیستم عصبی، زیر بارش این ذرات بهشتی قرار می گیرند که خود شما آن را تولید کردید.
اگر از کسی بیزار و متنفر باشید نیز ذرات و امواج کسالت و تنفر، نخست بر خود شما می‌بارد و سپس در ضمی
وقتی انسان برای اولین بار نارگیل سفت را برداشت ، هرگز فکر نمی‌کرد میان قالب قهوه ای رنگ آن ، شیره ای خوش طعم و بو و جسمی سفید و پر خاصیت باشد ...!!!
برای "باز کردن اندیشه"،  خود را باید "شکست" ... عقاید و باورهای خود را ، احساس خود را، 
باید روزنه های "نو" را باز کرد تا از قالب کهن و بی منطق گریخت...!
هیچ گاه مانند یک نارگیل بسته نمان
"با ذهنی نو، جهانی نو بساز"
چقدر زیبا می توان زندگی کرد وقتی می توان "معمار زندگی" خود بود.
به عقیده خیام هر کس که در این دنیا بتواند شاد زندگی کند و از زندگیش لذت ببرد، بطور حتم بعد از مرگش نیز در بهشت خواهد بود.زیرا کسی که زندگی شادی داشته باشد به طور طبیعی نه به کسی ظلم می کند و نه تفکرات منفی نسبت به دیگران دارد.
پس دنیا و آخرتش برای او بهشت خواهد بود.بنابراین نباید زندگی را به خود سخت گرفت و به خود وعده فردایی بهتر داد..
گردون نگری ز قد فرسوده ماستجیحون اثری ز اشک پالوده ماستدوزخ شرری ز رنج بیهوده ماستفردوس دمی ز وقت آسوده ماست
دقت کردم زندگی من و تصمیمات من تحت تاثیر بمباران اطلاعاتی اینستاگرام و تلگرام شده
به جایی رسیدم ک نمیدونم چقدر از تصمیماتم تحت تاثیر اطلاعات مجازیه و چه مقدراش تحت تاثیر تفکرات و بلوغ فکری خودم
نمیگم این اطلاعات بد هستن ولی دارن روی تصمیمات مهم زندگیم تاثیر میزاره
مثل اپلای کردن، سکس، روابط اجتماعیم و سلایق پوششم
به نظرم بلوغ فکری یعنی با تمام این بمباران ها بتونی راه منطقی و درست رو خودت پیدا کنی و تحت تاثیر عوامل خارجی نباشی...
معمار شهر - یک برنامه عبارت است از تصویب سیاستی در قالب متن، نقشه و گرافیک­ هایی برای هدایت اقدامات عمومی و خصوصی که بر آینده تاثیر می­گذارند. یک برنامه، اطلاعاتی را که برای تصمیم­ گیری آگاهانه در ارتباط با رشد اجتماعی، اقتصادی و کالبدی طولانی مدت جامعه لازم می­باشد را در اختیار تصمیم­ گیرندگان قرار می­دهد.
از جمله معماران مشهور می توان به 
1)Shigeru Ban: “شیگرو بان” در سال 2007 خانه فعلی خود را که در منطقه جنگلی هانگی در توکیو واقع شده بود ، به اتمام رساند. “به گفته مولتنی ،” این چالش جلوگیری از ریختن یک درخت در جنگل و ساختن خانه ای در اطراف آنها بود. 
2) Zaha Hadid: استودیوی “زاها حدید” در لندن مملو از آثاری است که تمام دوران زندگی حرفه ای معمار را شامل می شود. نقاشی های نئو سوپرماتیستی در اوایل دوره کار”حدید” ، که نشانه های آنها را از فرمالیست های انقلا
یحیی گل‌محمدی که اعتقاد خاصی به بازی گرفتن از جوانان دارد، در اولین بازی رسمی که روی نیمکت پرسپولیس نشست آریا برزگر را در لیست بازیکنان تیمش قرار داد.
برزگر که با نظر مدیریت جذب شد جایی در تفکرات کالدرون نداشت اما حالا به مرور زمان، این مهاجم خوش تکنیک می‌تواند برای پرسپولیس به میدان برود.

گفتنی است بی تردید بعد از استوکس و در صورت جواب دادن برزگر در این تیم خط حمله و تیم پرسپولیس کهکشانی‌تر از قبل خواهد شد.
عکسشو دیدم با یک چهره نا آشنا.حس کردم دیگه نمیشناسمش.با ظاهری مغایر با تفکرات قبلیش.هرچند که آدم باید هرطوری که دوست داره زندگی کنه اما امیدوارم از اون چیزی که بوده خیلی دور نشه و به خاطر تجربه تلخ زندگیش یک آدم دیگه نشه.اتفاقای بد ممکنه تو زندگی هممون رخ بده فقط باید دعا کنیم خدا تنهامون نذاره.
یک بار بهم گفت تو خیلی وقته منو نمیشناسی.منم گفتم آره.قبلا میشناختمت اما الان دیگه نمیشناسمت.توی نگاهش معصومیت نبود.شیطنت ناخوشایندی بود که داشت معص
هم‌اتاقی من این آخر هفته برای کمک رفت پلدختر.
من - چه خبر از لرستان، قادر؟
قادر - یاسین دیدی ما همیشه ته مونده لیوان چایی‌مون رو گوشه موکت اتاق می‌ریختیم؟ انگار که خدا ته مونده استکان چایی‌اش رو اشتباهی ریخته رو پلدختر.
من - :))))
ان شاء الله وقتی سر من هم خلوت بشه و چشن روز معمار به سرانجام برسه؛ برای کمک کردن می‌رم لرستان. خودم در نظر دارم با کانون فرهنگی یا هلال احمر، برای افزایش روحیه و سرگرم کردن بچه‌ها کار بکنم - تا خدا چی بخواد.
سلام!
بالاخره کنکور تموم شد و میشه گفت تابستون نهایتا شروع شده(چرا ۳ روز بعد کنکور اینو گفتم؟ خب چون تا الان دسترسی به اینترنت نداشتمP:) , من که خودم حدود ۳ سال تابستون نداشتم یادم رفته بود تعطیلات تابستونی چجورین و این چندروزه کلا داشتم داخل گوشیم داستان میخوندم تا اینکه گوشیم رو ازم گرفتن, الانم مشغول موسیقی و تفکرات فلسفی و ورزش و گردش و رمان و برنامه نویسی و بازی و ...م, خلاصه خیلی خوشحالم که زنده م!
تو این روزا چیکار میکنی؟ زندگی بر وفق مراد
در ادامه نقدم درباره فیلم cats

به نظرم نسل جدید (نسل شماره دو و سه که قبلنا توضیح دادم) در حال مقابله و مبارزه با نسل شماره یک هست.

نسل شماره یک فکر میکنه که هنوز اون تفکرات قبلی، پایداره. یا از روی حماقت و خودخواهی درک نمیکنه یا نمیخواد درک کنه که بابا زمانه عوض شده، یا اگه تا حدی متوجه شده که بله زمانه عوض شده، باز چون یه لایه بزرگی از نژادپرستی (نمونه ش همین ترامپ) و خیلی موارد دیگه بهش چسبیده، و اینها خیلی وارد جوامع جدید نشدن یا جداقل چون م
بنظرم ایده ی برابری منطقی نیست.
مهم این است که همه جامعه از یکسری حداقل ها برخوردار باشند. تفاوت
اول ملت ها در برخورداری از این حداقل هاست. این حداقل ها در بعضی ملت ها طوری است
که کسی از گرسنگی نمیرد، در بعضی امکان تملک مسکن برای همه جامعه است.
تفاوت دوم ملت ها در کیفیت این حداقل هاست. در بعضی ملت ها، مسکنِ
حداقل، قوطی کبریت است ، در بعضی ملت ها این مسکنِ حداقل ، یک آپارتمانِ شایسته ی
زیست با همان قیمت است. ارزش افزوده ای که معمار ایجاد می کند دق
بنظرم ایده ی برابری منطقی نیست.
مهم این است که همه جامعه از یکسری حداقل ها برخوردار باشند. تفاوت
اول ملت ها در برخورداری از این حداقل هاست. این حداقل ها در بعضی ملت ها طوری است
که کسی از گرسنگی نمیرد، در بعضی امکان تملک مسکن برای همه جامعه است.
تفاوت دوم ملت ها در کیفیت این حداقل هاست. در بعضی ملت ها، مسکنِ
حداقل، قوطی کبریت است ، در بعضی ملت ها این مسکنِ حداقل ، یک آپارتمانِ شایسته ی
زیست با همان قیمت است. ارزش افزوده ای که معمار ایجاد می کند دق
شاید باید دوباره شروع به نوشتن کنم. مغزم پیچ در پیچ راهی شده که من را در خود می کشد. حتی قکر کرده ام به روانشناس و روان پزشک ولی در اخر... مگر از حقیقت کم میشود؟
امروز صبح ذوق شعریم برگشته بود. در نطفه خفه اش‌ کردم. من ادم منطقی هستم اما سیاهی های در ان بلعیده شده ام باعث تفکرات عجیب و وسواس های غیر معمولم می شوند. تمام قبلی ها ذوق شعر بود و او نبود. این بار‌میخواهم برعکس باشد.
نمیتوانم خودم را پیدا کنم. یک من عجیبی در وجودم ریشه دوانده که به شدت با
بیماری دو قطبی و طلاق به معنای دوره های خلق بسیار شاد که به شیدایی می رسد.
و دوره‌های افسردگی. البته در موارد نادر امکان دارد.
مبتلایان به اختلال دوقطبی فقط دوره شیدایی.
و بدون افسردگی را به سپری کردن بپردازند.
اختلال دوقطبیاین اختلال که  دارای شیوع  ۵ درصدی در جامعه می‌باشد .در طول دوره شیدایی خود را با بالا بردن اعتماد به نفس، پرحرفی کردن.کم شدن احتیاج به خواب،  بیشتر شدن انرژی و ولخرجی کردن.که به اختلال واضح در رویکرد شخصی و اجتماعی منجر
افکار منفی قادرند به راحتی شما را از اهدافتان دور کنند و از نظر شغلی و حرفه‌ای به شما ضربه بزنند. اما چطور باید از شر این افکار مضر خلاص شد و آن‌ها را دور کرد؟ چندین راه برای دوری از افکار منفی وجود دارد که در ادامه آن‌ها را معرفی کرده‌ایم و امیدواریم بدرد شما بخورند. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه دانشگاه زندگی باشید.
1 – برای دوری از افکار منفی با افکار منفی صحبت کنید
آگاهی از زمان بروز چنین افکاری را تمرین کنید و بدانید در چه مواقعی به سر
یا سَریعَ الرِّضا، اِغْفِرْ لِمَنْ لایَمْلِکُ اِلاَّ الدُّعآءَ

هرچه فکر می کنم بیشتر ایمان پیدا می کنم
اگرچه بزرگتر می شم ولی باز کوچک می شم...

خدایا کاری جز دعا برای طلب استغفار در پیشگاه ات ندارم... 

خدایا کار خوب اونه که خودت درست کنی... 
عزت وذلت فقط دست توست... 
اصلا چیزی جز تو را ندارم... 
از حوادث و چالش چه باک که در مسیرت باشم... 
خدایا اهدنا صراط المستقیم...
خدایا حق را مسیرم، کلامم، قلمم، تفکرات و هر چه که مرا در مسیر حق و خودت قرار می
چند بار خواستم بیام مطلب بنویسم هی دست و دلم نیومد نمی‌دونم چرا
از اتفاقات جالبی که تو راه دانشگاه دیدم ، از بچه ها از استادا 
از این به بعد بیشتر میام :)
دانشگاه خوبه فضاش زیباست دوست خوبی هم پیدا کردم ^^
فقط حال درس خوندن نمیاد نمیدونم چرا-_- انگار تازه بدنم فهمیده که از کنکور خستس و وقت اضافه میخواد !! تازه کلی انیمه پیدا کردم برای دیدن و چند تا سریال کره ای 
امیدم به اینه که بعد یک ترم درست بشم و همه تفکرات درسخونی که داشتم برگردن^^
حقیقت اینه
رضا بابایی این روزها به نویسنده ای عصبانی و انتقادی تبدیل شده و کمر همت بسته تا هنجارهای نظام رسمی دین را به چالش بکشد. گرچه راقم این سطور موافق هر نوعی از اجبار در حجاب نیست (بین حجاب قانونی و اجباری می توان تفکیک کرد) و همه ابعاد تفکرات مشهور و قالبی از پوشش را مطابق هدف قرآن نمی داند (و لذا جداگانه باب تفکر در آیات پوشش را آغاز کرده ام) اما نوشته اخیر بابایی فراتر از نظام رسمی حجاب است و در باب پوشش  حاوی اظهارات مبهم تفسیری است
ادامه مطلب
۲۷۶۰ - «علی جوانمردی» مامور سازمان سیا در پوشش خبرنگار شبکه «صدای آمریکا» است که علاوه تفکرات تجزیه‌طلبانه خودش، بسیاری از اقدام او بخصوص «حسن شرفی» پدر زنش، عضو گروه‌های تجزیه‌طلب و تروریستی غرب کشور هستند. وی با معرفی خود به‌عنوان سخنگوی قوم کُرد و همچنین انتشار تعدد اخبار کذب، ماموریت دارد تا مخاطبین خود را به اغتشاش و آشوب مسلحانه تشویق کند.
دانلود
مرام ما نیست محمدرضا کیانفر J345 مثل ژاپن روی آموزش پروش سرمایه گذاری کنیم تا نسل های بعدی کشور را درست کنن. ما ها باید خاک بشیم تا مشکل حل بشه عالیهشما واسه رسوندن این نظرات و پیشنهادات به گوش مردم و تبلیغ و ترویج و پیدا کردن طرفدار نیاز به آزادی بیان دارینبه نظر شماراه حل منطقی و عملی واسه به دست آوردن حق آزادی بیان که قانون اساسی تصویب کرده ولی جمهوری اسلامی چهل ساله زیر پا گذاشته چی یه؟ چه باید کرد؟وظیفه ی ما چیست؟ J345 محمدرضا کیانفر عالیه ش
در بین سالهای 1550 تا 1557 در کشور ترکیه شهر استانبول مسجدی به نام مسجد سلیمانیه بنا شد. از معروفترین جاذبه های گردشگری استانبول میتوان به طور مستقیم به مسجد سلیمانیه اشاره کرد که هر ساله توریست های زیادی را برای سفر و بازدید آثار تاریخی به خود جذب میکند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از دیدنی های استانبول و تورهای لحظه آخری آژانس آرزوی آسمان آبی را دنبال کنید.
این اثر تاریخی بسیار زیبا و معنوی توسط معمار بزرگ عثمانی، خواجه معمار سنان آغا و به دستور پا
NAQIBMEMAR GROUP
NAQIBARCHITECT   &     NAQIBVILLAگروه ساختمان و تاسیسات نقیب معمارمشاوره ، محاسبه ، طراحی ، نظارت ، تجهیز و اجرای کامل پروژه هایویلا ، باغ ویلا ، ویلاهای لوکس در ایران و کشورهای همجوار خدمات ما :معماری محوطه لنداسکیپ ، معماری داخلیدکوراسیون داخلی ، دکوراسیون محوطه فضای سبز : طبیعی ، مصنوعی - روف گاردناستخر ، آبنما ، جکوزی ، حمام سنتی  سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک
مراحل فنی و مهندسی ساخت ویلابرای ساختن ویلا در ابتدا مهندس معمار
انتظار داشتن از آدما همون چیزیه که بیشتر از هرچیز اذیتم میکنه. دارم یاد میگیرم که هیچ کس در قبال من هیچ مسعولیتی نداره و کسی نمیتونه از ناکجا بدونه ک من الان انتظار دارم اون چیکار کنه تا من راضی بشم... دارم یاد میگیرم بزارم ادما خودشون باشن و بزارم همونجور که میخان رفتار کنن و از رفتار هاشون بر اساس تفکرات خودم نتیجه نگیرم. دیگ نسبت به اینکه فلانی اون روز اونجوری رفتار کرد یا پی‌امم سین شد و جواب داده نشد حساس نیستم:) یه نفس عمیق میکشم و ب خودم
تحقیقات در مهندسی بیو شیمی نشان می‌دهد که مغز انسان ماده‌ای را ترشح می‌کند به نام اندروفین (مورفین طبیعی بدن). کسانی که بر ذهن آن‌ها تفکرات منفی حاکم است، اندروفینی که از مغزشان ترشح می‌شود بیماری زاست و کسانی که ذهن مثبت دارند، اندروفین آن‌ها شفا بخش است: یک ماده با دو خاصیت! امروزه از نظر علمی ثابت شده که هیچ چیزی نیست که از خودش هاله انرژی ساطع نکند.قانون "دوبروی " می‌گوید: "هر ذره‌ای از خود انرژی به همراه دارد". حتی با دوربین‌های مخصوص
NAQIBMEMAR GROUP
خدمات ما :

با ما تماس بگیرید 
تلفکس :  02143850311   -   02128421355  
خط ویژه : 
NAQIBMEMAR GROUP
ویلای مدرن ، رقیبی برای کلاسیکشاید امروزه سبک طراحی ویلای کلاسیک
انتظار داشتن از آدما همون چیزیه که بیشتر از هرچیز اذیتم میکنه. دارم یاد میگیرم که هیچ کس در قبال من هیچ مسعولیتی نداره و کسی نمیتونه از ناکجا بدونه ک من الان انتظار دارم اون چیکار کنه تا من راضی بشم... دارم یاد میگیرم بزارم ادما خودشون باشن و بزارم همونجور که میخان رفتار کنن و از رفتار هاشون بر اساس تفکرات خودم نتیجه نگیرم. دیگ نسبت به اینکه فلانی اون روز اونجوری رفتار کرد یا پی‌امم سین شد و جواب داده نشد حساس نیستم:) یه نفس عمیق میکشم و ب خودم
معماری و مشخصات موزه هنر دنورو نمای چند ساختمان در لس آنجلس
  تاریخچه ی موزه   در سال ١٩١٦به نام انجمن هنر دنور تغییر نام داد. در سال ١٩١٨ به اولین گالری ها در ساختمان شهر و محله منتقل شد و تبدیل به موزه ی هنر دنور گردید. در سال ١٩٥٤ به اولین ساختمان هدفمند ساخته شده که امروزه مردگان و نیک نامیده می شود منتقل گردید در سال ١٩٧١ ، ساختمان کنونی که توسط جیوپنتی ، معمار ایتالیایی ناشر داموس طراحی شده است.قبل از ساخت موزه گوگنهایم بیلبائو ،مسئولا
[In reply to منتظران | Montazeran]
⚠️ آشنایی با تفکرات پلید نیچه (قسمت چهارم )
4️⃣ #نیچه_و_پرورش_هیتلر :
1- نتیجة‌ طبیعی رواج چنین دیدگاهی درباره اخلاق، ظهور جنایت‌کاران و سلطه‌جویانی مانند هیتلر (1889 ـ 1945) و پیدایش فاجعة جنگ جهانی دوم بود.
نیچه، جوزف پیتر استرن،‌ ترجمة عزت الله فولادوند، (تهران: طرح نو، 1373)، ص123 و 128.
2- هیتلر تأثیر پذیری خود را از دیدگاه نیچه و همچنین نظریة‌ تکامل داروین، چنین بیان می‌کند: «اگر ما به قانون طبیعت احترام نگذاریم و ارادة‌
امروز فیلم The devil, probably رو دیدم اثر روبر برسون. در مورد یه پسر جوون بود که با خودش درگیری داشتو از زندگی کردن بیزار بود. در واقع چند تا جوون که با هم میگذروندن. اما نقش اصلی دنبال این بود بتونه خودشو بکشه و خلاص بشه حالا این که چی شد ماجرا بماند. ولی برسون خیلی خوب تونسته بود نشون بده مشکلات تفکرات احساسات درگیری ها رو حتی. بازم مثل فیلم پول یه بخشیش گرفتاری مادی بود که حتی یکی به خاطر پول و مواد آدم میکشه. نمیتونم بگم فیلم هیجانی بود. نه نبود ام
یکی از خصوصیات رفتاری عجیب و غریب من اینه که توضیح می دم ، حالا توضیح
دادن که چیز بدی نیست ولی الان بازش می کنم که بفهمی چرا نباید بعضی وقتا
توضیح داد .
من از جهت تفکرات ذهنی با بچه های انبار فرق می کنم و حداقل در ظاهر به یک سری چیزها مقیدتر هستم !
بچه
های انبار گاهی اوقات به مهدی که یکم ساده هست ظلم می کنن ، سرش دادن می
زنن و حتی گاهی اوقات می زننش ! برای من هم خیلی اذیت کننده هست که چرا
اینطوری سرش در میارن ! اکثر اوقات چیزی نمی گم و خودم رو به بی
پاورپوینت آنالیز و تحلیل ویلا GG House / sommet فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: PPTXتعداد صفحات: 52حجم فایل: 4867قیمت: 24900 تومانبخشی از متن:توضیحات:فایل پاورپوینت آنالیز و تحلیل ویلا GG House / sommet(آنالیز خانه مسکونی، در حجم 52 اسلاید قابل ویرایش به صورت گرافیکی جهت ارائه دانشجویان رشته معماری.بخشی از متن:معماران:ماریا اینس ساوادرا، ماریانو دانسو، دیگو فریاس، یزمین لارامحل:سانتا کروس د لا سیرا، بولیویطراحان:سباستین فرناندز د کوردوا فرنکمساحت:747 مت
NAQIBMEMAR GROUP
محوطه سازی ویلا در اجرای ویلامحوطه ویلا جایی است که شما می توانید
در این مقاله از بازسازی ساختمان کارویس برای شما از از نوع ساخت و تأثیر دیوار های باربر، بر کل ساختمان می گوییم، در بازسازی ساختمان هایی که می خواهند تغییر کلی و جزئی در بازسازی بخش دیوار ها ی خود بدهند باید نکات زیادی را رعایت کرد زیرا دیوار ها در بازسازی ساختمان باید طبق یک اصول معماری انجام شود.بسیاری از کارفرمایان برای دلباز شدن ساختمان از مهندس معمار می خواهند که دیوار هایی را بردارند اما باید این نکته را متذکر شد که ممکن است بعد از بردا
این دیالوگیه که این روزها تقریبا از همه ی داوطلب های کنکور، چه داوطلب های خودم و چه داوطلب هایی که در مدارس و جلسات گروهی  من رو می بینند، می شنوم.
این احساسیه که بیشتر کنکوری ها در این روزها دارند و فقط تو نیستی که فکر می کنی همه ی درس هایی رو که تاحالا خوندی فراموش کردی.
رتبه1 کنکور امسال، قطعا از بقیه ی افراد،  این حس رو بیشتر داره.
دلیلش هم فقط خستگی و کم شدن انرژی و در نتیجه افزایش تفکرات منفیه نه واقعا فراموش کردن مطالب!
پس به این "احساس باط
با دیدنش گریه کردم. دلم سوخت چون فکر می‌کنم حال و روز خیلی از جوون ها همین جوریه. افکار و چارچوب هایی تو ذهنشون دارن که توسط خودشون ساخته نشده، بلکه بخاطر محدودیت ها و فشار های خانواده ایجاد شده. بخاطر رفتارهای نادرست والدین در ذهن فرزندان نشست کرده و روی تمام ابعاد زندگی‌شون تاثیر گذاشته. چه زندگی هایی که در سایه تفکرات اشتباه و تلقین شده و جای گرفته در ضمیر ناخودآگاه خراب شد ... چه آینده هایی تباه شد ...
یاد بگیرید که چطور خودتان در خانه کمپوست درست کنید و یاد بگیرید که چرا استفاده از کمپوست (باغ سیاه) به نفع ماست.
یکی از تفکرات اشتباهی که در مورد کمپوست وجود دارد این است که درست کردن آن خیلی پیچیده است بوی بدی دارد و ریخت و پاش زیادی دارد.همه اینها در صورتی که روش کار شما غلط باشد حقیقت دارد.
ادامه مطلب
بازسازی یک حمام می تواند نقاط قوت و ضعف زیادی داشته باشد اما در قدم اول شما باید بدانید که می خواهید برای این بخش از ساختمان خود چقدر هزینه کنید و می خواهید در بازسازی این بخش از ساختمان چه مصالحی را به کار ببرید و آیا در طرح حمام خود ایده هایی دارید که بتواند به معمار طراح کمک کند؟ همه این سؤال ها را از خود بپرسید و بعد بازسازی حمام ساختمان خود را آغاز کنید. برای پیدا اینکه بهترین ایده را برای بازسازی حمام خود پیدا کنید ما برای شما از چند نمون
در بین سالهای 1550 تا 1557 در کشور ترکیه شهر استانبول مسجدی به نام مسجد سلیمانیه بنا شد. از معروفترین جاذبه های گردشگری استانبول می توان به طور مستقیم به مسجد سلیمانیه اشاره کرد که هر ساله توریست های زیادی را برای سفر و بازدید آثار تاریخی به خود جذب میکند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از دیدنی های استانبول و تورهای لحظه آخری آژانس آرزوی آسمان آبی را دنبال کنید.
این اثر تاریخی بسیار زیبا و معنوی توسط معمار بزرگ عثمانی، خواجه معمار سنان آغا و به دستور پ
حمایت از ایده ها و همچنین تفکرات نو
و جدید لازمه ی خلاقیت و نوآوری و رشد بصورت صعودی در صنایع گوناگون است. از
آنجایی که اشخاص خلاق و قابل ایده باید ارزشی ویژه برای تفکرات خود قائل شوند و تا
بیشتر شاهد رشد روز افزون این ایده ها و تفکرات خلاقانه در جامعه شویم . این ایده
های فکری بهبود مستمر در هر کار و صنعتی را موجب می شوند . بسیاری از توسعه و کارآفرینی
ها در سطح کشوری در گرو این ایده های فکری می باشند از این جهت حمایت و ارزش گذاری
بر ایده های فکری
برای اینکه تجربه های بازسازی ساختمان خود را برای شما در میان بگذاریم در این بخش از مقالات نوسازی و بازسازی ساختمان یکی از روش هایی که می توان یک مکان ناشناخته را به مکانی پر تردد و پر بازدید تبدیل کرد می گوییم،معمولا تنها دغدغه هتل داران و تمام مجموعه هایی که می خواهد بازسازی ساختمانشان به شکلی نوین اجرا شود تا بازدید کنندگان زیادتری داشته باشند این است که مکانی که دارند  بازدید کننده را به نوعی مسحور کند، باید گفت این عمل تنها با یک بازساز
ثروت از ذهن شروع میشه!  اگر ذهنیتت درست نباشه و همینطور اعتقاداتت و طرز تفکرت منفی باشه هیچوقت به ثروت نمیرسی. 
 برای رسیدن به موفقیت ذهنیت قدیمیت رو دور بریز و تفکرات منفی رو از خودت دور کن. همه این چیزا بین تو و زندگی که میخوای بهش برسی قرار گرفتن.
بر اساس تجربه های شخصیم و دیدن زندگی دیگران فهمیدم که ذهنیت هم میتونه موفقیتت رو تقویت کنه و هم میتونه اون رو تضعیف کنه. ذهنیت غلط میتونه زندگی یک نفر رو تباه کنه و بالعکس ذهنیت مثبت میتونه زندگی
مجموعه مهندسی چرخه سبز در سال 1384 با هدف فعالیت در پروژه های ساختمانی و عمران شهری تاسیس گردید و و گردآوری امکانات سخت افزاری و نرم افزاری موجود و همچنین بهره گیری از تجربیات فنی همکاران و کارشناسان زبده (معمار و سازه) جهت طراحی و ساخت:
- پروژه های شهری اعم از مبلمان شهری ( ساخت آبنما و پارک )
- زیبا سازی و محوطه سازی
- باغ و ویلا و دکوراسیون داخلی اماکن خصوصی بکار گرفته
این شرکت مفتخر است که تجربیات خود را در اختیار بقیه قرار دهد . 
طراحی باغ و و
در بین سالهای 1550 تا 1557 در کشور ترکیه شهر استانبول مسجدی به نام مسجد سلیمانیه بنا شد. از معروفترین جاذبه های گردشگری استانبول میتوان به طور مستقیم به مسجد سلیمانیه اشاره کرد که هر ساله توریست های زیادی را برای سفر و بازدید آثار تاریخی به خود جذب میکند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از دیدنی های استانبول و تورهای لحظه آخری آژانس آرزوی آسمان آبی را دنبال کنید.
این اثر تاریخی بسیار زیبا و معنوی توسط معمار بزرگ عثمانی، خواجه معمار سنان آغا و به دستور پا

بی‌شک تحلیل‌گر کسی است که توانایی حل مسئله دارد. و وظیفه اصلی وی حل مسائل در حوزه‌ای است که تحلیل رخ می‌دهد. این افراد که گاهی تحت عناوین تحلیگر سیستم و معمار کسب‌و‌کار نیز از آن‌ها یاد می‌شود، وظیفه خطیر برقراری ارتباط بین متخصصین کسب‌و‌کار و تحلیلگران داده را به عهده دارند.
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
آخرالزمان چیست؟
آخرالزمان مبحثی است که در تمام تفکرات و ادیان وجود دارد و به برهه خاصی از تاریخ که شامل انتهای آن میشود نسبت داده می‌شود.
معمولا آخرالزمان با مبحث منجی به طور همزمان بررسی می گردد.
آخرالزمان از سه جهت مورد بررسی قرار میگیرد:
1) زمان:
آخرالزمان همانطور که از نامش پیداست، مربوط به زمانی است که جهان به سمت نابودی و پایان تاریخ نزدیک می‌شود. این مبحث در ادیان ابراهیمی و برخی از مکاتب بشری مورد توجه بوده اس
همه مردم برادرند مهاتما گاندی محمود تفضلی325 صفحهموضوع
کتاب حاضر، زندگی‌نامه رهبر جنبش استقلال‌طلب هند، «ماهاتما گاندی» است که
با زبانی ساده و برای نوجوانان نگاشته شده است. کتاب دربردارنده رویدادهای
زندگی این شخصیت از دوره طفولیت، کودکی، نوجوانی، جوانی و میان‌سالی است و
جزئیات مربوط به تحصیل و کار و زندگی او را به تصویر می‌کشد. نگارنده ضمن
بازگو کردن اندیشه‌ها و تفکرات وی، فعّالیت‌های سیاسی و اجتماعی «گاندی»
برای آزادی کشور هند ا
دوستای من برای درس روستا یک، یه روستای قشنگ اطراف شهر کرد رو برای برداشت انتخاب کردن، یه قسمت از برداشت‌شون رو قبل از عید انجام دادن و قسمت دیگه رو برای این سمت سال گذاشتن. قرار بود که دیروز برن و من هم می‌خواستم باهاشون برم که به دوستام برای برداشت خونه‌های روستایی کمک کنم. متاسفانه درس روستا از چارت درسی ورودی ما حذف شده و ما از این تجربه عالی
محروم شدیم - به این خاطر خیلی دوست داشتم که همراه‌شون برم. ولی یه خیلی از کارهای انجمن علمی معما

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تجهیزات ایمنی در تهران